Італійські оперні співаки заспівали на українському базарі

Витончений флешмоб здивував покупців і продавців ринку в Кам'янці-Подільському.

На ринку Кам'янця-Подільського серед продуктових яток лунали арії з відомих опер. Італійські співаки виконували класичні твори, купуючи фрукти та овочі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У такий спосіб організатори флешмобу запрошували людей на міжнародний фестиваль оперного мистецтва, що триватиме у Кам'янці до кінця цього тижня. Розчулені жінки-продавці віддавали свій товар значно дешевше, а то й просто дарували. Відвідувачі ринку з подивом спостерігали за незвичним концертом. Підтягувати ніхто не брався, проте аплодували всі.

ВідеоНа ринку Кам'янця-Подільського італійські співаки виконували класичні твори, купуючи фрукти та овочі

"Ми пропагуємо італійську оперу, Пуччіні – композитора, який писав дуже багато для жінок, оди жінці. І пропагуємо класичну музику, яка зараз знову стає модною", - пояснив італійський тенор Емануеле Сервідіо.

Нещодавно в обласному центрі Волині після кількарічної перерви відбувся фестиваль "Ніч у Луцькому замку-2016". На арт-шоу побувало близько двох тисяч гостей. Присутніх розважали театром на ходулях, середньовічною реконструкцією, вогняними та лазерними шоу, каліграфією, сучасною музикою та древніми музичними мотивами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: