Китаянка друкує удвічі швидше, ніж людина розмовляє

Дата публікації
Перегляди
7096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китаянка друкує удвічі швидше, ніж людина розмовляє

Китайська клавіатура

Друкарка з Шанхая набирає 648 ієрогліфів на хвилину. Щоб прочитати цей відрізок тексту, знадобиться вдвічі, а то і втричі більше часу.

Встановлено новий рекорд швидкості друку китайських ієрогліфів. Професійна друкарка Люй Фенмін друкує 648 ієрогліфів на хвилину - що вдвічі перевищує швидкість, з якою людина здатна вимовити відрізок тексту такої довжини.

Перший Всекитайський конкурс швидкісної обробки інформації пройшов 1 квітня в місті Наньчан (провінція Цзяньсі).

Досягнення переможниці перевершило рекорд міжнародного конкурсу з швидкості набору тексту, який пройшов у Пекіні в 2009 році.

Як пояснив глава пекінської асоціації швидкісного машинопису Тан Келян, щоб прочитати надрукований за одну хвилину переможницею конкурсу відрізок тексту, знадобиться вдвічі, а то і втричі більше часу.

Він пояснив, що, за умовами змагань, учасникам необхідно передрукувати текст, який знаходиться у них перед очима, якомога швидше. Крім швидкості пальців друкарки мають володіти відмінною точністю, вони повинні вірно відтворити 95% ієрогліфів.

Переможниця конкурсу, а також ще дев'ятеро найкращих його учасників, візьмуть участь у міжнародних змаганнях в рамках конгресу Intersteno, які пройдуть у Парижі в липні.

Читайте також:

Топ-20 найдивніших професій-2011: нюхач яєць і фахівець з виймання мозку

Найволохатіша дівчинка світу потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Британський кіт муркоче голосніше, ніж літак Боїнг

Встановлено новий рекорд з тривалості поцілунку: 46 годин

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація