Найволохатіша дівчинка світу потрапила до Книги рекордів Гіннеса

11-річна дівчинка з Таїланду має схоже на вовну волосся на обличчі, вухах, руках, ногах і спині. Шерсть не можна видалити навіть лазером.

Супатра Сасупфан / Фото: Daily Mail
11-річна мешканка Бангкока Супатра Сасупфан визнана найволохатішою дівчинкою світу. Це офіційно підтвердили представники Книги рекордів Гіннеса.

Все обличчя, вуха, руки, ноги і спина дитини вкриті густою "вовною", що робить її схожою на вовкулака. Цікаво, що сама дівчинка уже звиклася зі своєю особливістю і навіть пишається тим, що стала такою популярною.

"Я щаслива, що потрапила до Книги рекордів. Багатьом людям доводиться постаратися, щоб опинитися в ній. А мені поставили лише декілька запитань - і все", - розповіла вона.

Супатра - одна з півсотні людей у світі, які страждають на синдромом Амбрас, рідкісне генетичне відхилення. Проте дівчинка стверджує, що не відчуває через свою хворобу жодних незручностей.

"Було декілька людей, які дражнили мене мавпочкою, але вони так більше не роблять. Я звикла до такого стану, я не відчуваю волосся на обличчі, хоча через них я не завжди бачу те, що відбувається навколо. Сподіваюся, що коли-небудь зможу їх зістригти", - зізналася Супатра.

За словами батька дівчинки, в перші місяці життя вона не могла нормально дихати. Коли ж маляті виповнилося два роки, батьки були змушені погодитися на дві операції. Після цього лікарі не раз спробували видалити шерсть на тілі та обличчі дівчинки лазером, проте волосся швидко відростало.

Незважаючи на унікальну зовнішність, дівчинка живе звичайним життям. Вона любить плавати, танцювати і грати з друзями. Вона хоче стати лікарем, щоб допомагати людям.

Читайте також:

Найволохатіша людина світу зробить операцію, щоб стати "милою мавпою"

Жінки стають волохатими від сексу з презервативом

Найменша людина світу раптово померла у віці 21 року

У Чернігові жінка встановила рекорд, народивши дитину у 66 років

Повʼязані теми:

Наступна публікація