Кухаря оштрафували за поцілунки з жабами

Кухаря оштрафували за поцілунки з жабами

Кухаря оштрафували за поцілунки з жабами

За роботою кухар Турла грався з жабами, цілував їх і облизував. Сума штрафу склала 335 доларів.

Шеф-кухаря ресторану Osaka, розташованого в місті Давенпорт, штат Айова, оштрафували за те, що під час підготовки закладу до прийому відвідувачів він цілував, облизував і запихав собі в рот жаб. Сума штрафу склала 335 доларів.

Про те, що шеф-кухар на ім'я Крістофер Турла цілується з жабами, інспекторам санітарної служби стало відомо після того, як вони провели перевірку в ресторані та ознайомилися із записами камер відеоспостереження. Під час перегляду записів вони побачили, що за роботою на кухні Турла грається з кількома маленькими жабами, цілує їх і облизує.

Пояснюючи свій вчинок, кухар заявив, що просто розважається. Проте представники департаменту охорони здоров'я пояснили Турле, що жаби переносять безліч інфекцій і класти їх до рота небезпечно. Крім того, підкреслили у відомстві, кухар поставив під загрозу здоров'я відвідувачів Osaka, бо не мив руки після спілкування з жабами.

Власник ресторану пообіцяв, що штраф буде сплачено. Він також підкреслив, що Турла - забавний хлопець, просто йому ще треба набратися досвіду і навчитися дотримуватися санітарних норм.

Читайте також:

На символ Києва претендує зелена жаба

В Україні з'явиться наркотик з жаб

Пінк атакують кенгуру та жаби

Повʼязані теми:

Наступна публікація