В Україні з'явиться наркотик з жаб

Наркотик, сильніший, аніж героїн, зі шкури іранських жаб, завезуть в Україну, - впевнена міліція.

В Україні скоро може з'явитися новий наркотик, причому сильніший за героїн, який ділки виготовлятимуть зі шкур убитих жаб.

Про це повідомляє на главаДепартаменту БНОН України, генерала Миколу Андрєєва.

"Його вже виробляють в Ірані. Ми з'ясували, що на території цієї країни спеціально для цих цілей ділками вирощуються жаби. Незабаром цей наркотик може з'явитися й в Україні, причому його можуть як завозити до нас, так і виробляти тут, використовуючи новий метод. Але ми робимо все можливе, щоб не допустити цього", - розповів Андрєєв.

Еколог Володимир Борейко стверджує, що в Україні жаб не так і багато, деякі навіть занесені до Червоної книги: "До того ж жаби бувають різними і не факт, що в українських у шкірі є речовини, потрібні виробникам".

В Ірані справді використовують не звичайних жаб, а особливих - з отруйними залозами на спині. Шкіру жаб сушать і палять. У нас такі не живуть, але цілком можна завезти й розводити.

За словами Андрєєва, щоб протистояти незаконній торгівлі наркотиками, з наступного року МВС планує створити сайт, на якому будь-хто зможе повідомити про те, де продають наркотики. "Стукати" треба буде, вказуючи адресу сумнівної аптеки.

Також на сайті міліція обіцяє звітувати про те, підтвердилася інформація чи ні.

Андрєєв каже, що в 2009-му його підопічні зловили 40 наркоугруповань, понад 7 тисяч продавців білої смерті, але наркотики, як і раніше, можна купити навіть через Інтернет.

За словами Андрєєва, у 2010-му може бути ухвалено закон, за яким той, хто двічі попався на торгівлі наркотиками, дістане довічне.

Читайте також:

Бабуся нагодувала 3-річного онука пиріжками з гашишем

Донеччанина через пакет коноплі посадили на 7 років

На Донеччині двоє братів накурили і зґвалтували 13-річну школярку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: