Магнітні бурі 21 липня: чим небезпечні та як вберегтися

Магнітні бурі 21 липня: чим небезпечні та як вберегтися

Unsplash

Магнітні бурі відчуває близько половини населення планети.

Магнітні бурі накрили Україну. Найскладніше метеочутливим людям буде сьогодні, 21 липня. Лікарі попереджають: необхідно уважно спостерігати за своїм організмом і відмовитись від шкідливих звичок, адже самопочуття дійсно може погіршитися.

Як убезпечити себе від магнітних бурь - у матеріалі ТСН.ua.

За прогнозом фахівців, липнева магнітна буря - затяжна та середньої інтенсивності. Метеочутливі люди відчули її вплив ще 18 липня. А відгомони цієї бурі - у середу, 21 липня. Ця буря середньої інтенсивності, але в поєднанні з сильною спекою вона може завдати істотної шкоди здоров'ю.

Які проблеми викликає магнітна буря

  • Порушення графіка сну, безсоння вночі, сонливість протягом дня;
  • Сильні головні болі;
  • Мінливість артеріального тиску;
  • Неуважність, дратівливість, занепад сил, зниження концентрації;
  • Загострення хронічних захворювань;
  • Розлади психічного і психологічного характеру;
  • Почастішання серцебиття, тахікардія.

Магнітні бурі впливають на емоційний стан. Люди можуть почуватися більш пригніченими та подразненими. Більше того, через бурі може не працювати техніка:

"Коли приходить магнітна буря, перше, що реагує - голова, нервова система. У людей збільшуються головні болі або будь-які інші больові розлади, тому що всі вони реалізуються нервовою системою. Наприклад, болі в суглобах, болі в попереку. З'являється тиск, серцеві аритмії. Інфаркти та інсульти в період магнітних бур, за науковою статистикою, збільшуються: на 11%  інфаркти, а на 7% - інсульти", - каже лікарка-неврологиня, кандидатка медичних наук Тетяна Майкова.

Як вберегти здоров'я під час магнітної бурі

Врятувати організм можна, заспокоює лікарка: "Варто забезпечити собі правильний нічний сон: лягати спати до півночі, а вставати без будильника. Ми повинні обов'язково більше рухатися: ходити пішки, плавати, займатися гімнастикою, але не бігати". 

Важливо у ці дні відмовитись від стимуляторів на кшталт кави, а також дуже гарно харчуватися. Віддавати перевагу слід здоровій їжі та достатній кількості води, а від смаженого та жирного краще відмовитись.

Головний біль, запаморочення і стрибки тиску: що кажуть науковці про явище магнітних бурь

Головний біль, запаморочення і стрибки тиску: що кажуть науковці про явище магнітних бурь

Нагадаємо, вчені пояснили, як нові плями на Сонці впливають на самопочуття людини. Розміри великих плям на Сонці на сьогодні вже такі, як планета Земля, і вони продовжують збільшуватися.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація