На "Теорію великого вибуху" подали в суд через пісню про кошеня

Слова пісні "Тепле пухнасте кошеня спить" були написані в 1930 році.

Доньки вчительки з Нью-Хемпшира Едіт Ньюлін подали в суд на телеканал CBS і продюсерів американського серіалу "Теорія великого вибуху" через неодноразове використання пісні "Тепле пухнасте кошеня спить".

Згідно з позовом, одне з найбільш рейтингових шоу на телебаченні використовує текст пісні, який Ньюлін написала в 1930 році. За словами її доньок, текст був використаний принаймні у восьми епізодах, починаючи з березня 2008 року.

Вони також заявили, що продюсери телесеріалу не лише не платили їм за права на текст, але і постійно робили вигляд, ніби вони самі його написали. Прес-секретар CBS відмовився коментувати цей позов.

Колискову Soft Kitty, Warm Kitty герої серіалу періодично співають фізику-теоретику Шелдон Куперу, якого грає Джим Парсонс. Сама ж пісня стала настільки популярною, що вже з'явилися серія футболок, іграшок, сувенірних келихів та толстовок з написом Soft Kitty.

Слова пісні "Тепле пухнасте кошеня спить", яку Пенні співає Шелдону, були написані Едіт Ньюлін в 1930 році, а мотив походить з польської колискової XIX століття.

Нагадаємо, що раніше Пенні з "Теорії великого вибуху", акторка Кейлі Куоко взяла шлюб у рожевій весільній сукні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: