На Волині собака "вдочерила" трьох чужих кошенят

Дата публікації
На Волині собака "вдочерила" трьох чужих кошенят

Білка годує, вмиває, ховає їх від спеки й дощу.

У селі Озеро на Волині собака пригріла трьох кошенят і рідну маму-кішку не пускає до пухнастиків, йдеться у сюжеті "ТСН.12:00".

Кішка Мурка та собака Білка не можуть поділити трьох кошенят. Коли Мурка вперше вивела їх на прогулянку, Білка вирішила, що то - її дітлахи. І тепер до малечі нікого не підпускає.

Досі Білка й Мурка навіть їли з однієї миски. Після народження кошенят - дружба закінчилася. Тепер за котенятами вони доглядають по черзі. Удень із ними няньчиться мама-собака: миє, годує і навіть ховає від дощу. 

Рідна мама за кошенятами спостерігає з картоплиння, за кілька метрів від собаки. Їй малечу господарі потайки від Білки носять ночами, аби зменшити її стрес, і щоб у неї не зникло молоко. Та вже вранці біля хліва – на дітлахів чекає мама-собака.

Такі всиновлення серед тварин трапляються, хоча й рідко, кажуть ветеринари. Припускають, собака або була вагітною, або ж вирішила, що такою є.  

"На фоні цього інстинкту чи бажання бути мамою, вагітною, вона може якесь потомство забрати собі", - пояснила ветеринар Яна Коханюк.

Усі троє кошенят – дівчатка. Двом із них уже знайшли нових господарів. Тепер чекають, поки малята трохи підростуть. Найшкідливіша руденька залишиться під наглядом двох мам.

Материнський інстинкт: на Волині собака пригріла трьох кошенят

Материнський інстинкт: на Волині собака пригріла трьох кошенят

Кореспондент Тетяна Хомич

Наступна публікація