Найдовше чоловіче волосся: закарпатський школяр відростив метрову косу

Найдовше чоловіче волосся: закарпатський школяр відростив метрову косу

Найдовше чоловіче волосся: закарпатський школяр відростив метрову косу

Зачіску хлопця хочуть зафіксувати в книзі рекордів.

12-річний закарпатець Олександр Меке штурмує Книгу рекордів України. За все своє життя хлопець жодного разу не стригся, тож виростив на голові метрове волосся, яке важить більше трьох кілограмів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Так видно сантиметр? Метр і сім сантиметрів", - фіксують рекорд.

У родині Меке довше, ніж у Сашка, волосся має лише його мама – Єлизавета. У неї майже два метри. Проте жінка охочіше хвалиться шевелюрою сина. Його заплітає в косу двічі на день – зранку перед школою, і перед сном. Аби не заважало.

"І донька в мене є, але в неї маленькі волоси, а у сина ось таке волосся – є робота. Кожний ранок в школу. Та все ж", - каже вона.

Коли мати зайнята, заплітає сина батько. "Розплітати я можу, а от заплітати не дуже", - зізнається він. Бо набридає.

Та й сам Сашко через косу мав проблеми. У школі увесь час відчував надмірну увагу не лише однокласників, а й педагогів. Проте згодом звикли до такої зачіски.

"Перший раз, коли побачила Олександра, було мені трошки незвично, бо хлопчик з косою – певна диковинка. Але дитина почувала себе комфортно в цьому образі, і я сприйняла, як така самореалізація, скоріш за все батьків, щоб щось незвичне було в їхньої дитини", - каже шкільний психолог Любов Горбоконь.

12-ти річний закарпатець Саша Меке штурмує книгу рекордів України та світу

12-ти річний закарпатець Саша Меке штурмує книгу рекордів України та світу

"Всі думали, що я дівчинка, обзивали. Потім прийшов тато та казав, що я хлопець. То відтоді мене ніхто не обзивав", - розповів сам Олександр.

Усі старання і переживання – заради рекорду. Після його фіксації волосся готові обрізати.

"Я би хотів рекорд Закарпаття або рекорд України, але не знаю, як зв'язатися. Як вони мене чують, може звернуться. Бо хотіли б одрізати волосся, але зафіксувати перед тим", - пояснює батько.

Що буде далі з його косима 12-річний Сашко вже вирішив. Каже, поголить голову. А чуприну, яка вже важить три кілограми, продасть. На виторгувані гроші зробить собі омріяний подарунок.

"Якусь моторку, скутер або байк", - зізнається хлопець.

Перед тим, як розпрощатися з косою, хлопчина ще мріє зробити професійну фотосесію на згадку.

Як повідомлялося, у четвер, 2 червня, у світі відзначався день голомозих чоловіків. ТСН.ua вирішив долучитися до свята і жартома "поголив" голови відомих українських політиків.

Кореспондент ТСН Олександр Привалов

Повʼязані теми:

Наступна публікація