Німці поскаржилися на поцілунки в офісі

Німці поскаржилися на поцілунки в офісі

Поцілунок. Ілюстрація / Фото: pixdaus.com

У німецькому товаристві етикету запропонували відмовлятися від вітальних поцілунків на робочих місцях та обмежуватися рукостисканням на відстані 60 сантиметрів один від одного.

Німецьке товариство дотримання правил етикету виступило проти вітальних поцілунків на робочих місцях.

Голова організації Ганс-Мікаель Кляйн заявив, що поцілунки з колегами - це непрофесійно і до того ж багатьох дратує.

Як розповів Кляйн, тільки за останній рік він отримав близько 50 електронних листів, у яких працівники німецьких офісів з Берліна, Мюнхена, Дюссельдорфа та інших міст розповідали про те, що у них на роботі значно збільшилася кількість випадків, коли члени колективу вітають один одного поцілунками, пише ВВС.

На думку невдоволених таким видом привітання німців, традиція цілувати співрозмовника в щоку (а іноді й в обидві) при зустрічі поширена в середземноморських країнах і Латинській Америці, де за годину людина може доторкнутися до людини, з якою розмовляє, до шістдесяти разів. Кляйн зазначає, що подібна поведінка не властива німцям і не є їх давньою вітальною традицією.

Крім того, як зазначив голова товариства з етикету, багато жінок знаходять поцілунки на роботі дуже фривольними і бачать в них еротичний підтекст. На думку голови організації, він і його колеги повинні зробити все можливе, щоб захистити від поцілунків тих, хто їх не бажає.

Голова товариства етикету заявив, що формально організація не може вимагати заборони на поцілунки, однак може забезпечити противників таких вітальних вольностей цінними порадами.

Наприклад, якщо людина не проти поцілунків на роботі, то вона може помістити відповідне оголошення на своєму робочому столі. Також він порадив усім поступово відмовлятися від звички цілуватися і обмежуватися формальним рукостисканням на відстані 60 сантиметрів один від одного.

Зазначимо, що у німецькому товаристві етикету перебувають близько 500 осіб. У рамках своєї діяльності вони, наприклад, дають поради на рахунок того, як правильно розривати відносини, а також що робити, коли у вас тече з носа в громадському місці.

Читайте також:

Закоханий випав з вікна німецького замку під час поцілунку

Поцілунок Ріанни та Спірс викликав гнів батьків неповнолітніх

Закохані, які цілувалися посеред погромів у Ванкувері, відмовилися від 10 млн доларів

Робота в сучасному офісі шкідлива для мозку людини

Повʼязані теми:

Наступна публікація