Новорічна ялинка із Євромайдану стала трендом зимових свят

Дата публікації
Перегляди
4941
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новорічна ялинка із Євромайдану стала трендом зимових свят

Ялинка на Майдані Незалежності цьогоріч за симпатіями українців б'є усі рекорди

Люди отримують вітальні листівки із Євроялинкою. 

Народна ялинка з Майдану Незалежності у Києві стала трендом новорічних святкувань. Її копіюють в офісах, множать на футболках та магнітах. Одна креативна компанія встановила майже точну копію Євроялинки у своєму офісі. А в соціальних мережах шириться інструкція із її спорудження у домашніх умовах, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ялинка на Майдані Незалежності цьогоріч за симпатіями українців б'є усі рекорди. Київське креативне агентство не лише створило копію народної ялинки у себе в офісі, а й написало цілу інструкцію, за якою кожен охочий може таку ж встановити у себе вдома.

Куточок київського офісу, де спорудили міні-копію, розташований на горищі житлового будинку. Хлопці кажуть, їм знадобилося два дні. Спершу оригінальну ялинку з Євромайдану сфотографували з різних ракурсів, потім роздрукували фото і ними обклеїли саморобний каркас. Нині біля копії євромайданівської ялинки працівники розпалюють камін і обговорюють робочі моменти. Тут і відзначатимуть офісний Новий рік.

За день фото офісної Євроялинки у соцмережах переглянуло кілька тисяч людей. Так само стрімко в Інтернеті поширюються інструкцію із виготовлення ялинки. Вартість такої, порахували, півсотні гривень, правда, це за умови, що є кольоровий принтер.

Євроялинка нині в Києві - це тренд новорічних свят. За малюнком, який розробив житомирський митець, друкують і пересилають вітальні листівки. У подарунки почали обирати футболки із зображенням Євроялинки. Такі ж кияни самотужки почали робити з підручних матеріалів удома, фото виставляють у Інтернеті, зявляютсья символи на балконах, в офісах на футболках.

Українську ялинку у соцмережах вже кілька тижнів, як порівнюють із ялинками інших країн. Світлини дерева з прапорами - серед популярних постів в Інтернеті.

На Андріївському узвозі, де продають набільше сувенірів, продавці уже п'ють чай із єврочашок і торгують магнітами з євродеревом. Найкраща торгівля ялинковими сувенірами ще попереду, прогнозує досвідчена продавчиня. Піку відвідувачів тут очікують у новорічні та різдвяні свята.

Нагадаємо, що в країні почалось полювання на новорічних красунь

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Народна ялинка з Майдану Незалежності стала трендом новорічних святкувань

Народна ялинка з Майдану Незалежності стала трендом  новорічних святкувань

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4941
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація