Одноногий мільйонер побив російську масажистку золотим Rolex

Дата публікації
Перегляди
5366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одноногий мільйонер побив російську масажистку золотим Rolex

Софія Канделакі вимагає за рану на обличчі 10 млн доларів. Фото з її сторінки у Facebook / Фото: Facebook

За завдані в ресторані Нью-Йорка побої росіянка вимагає компенсацію в 10 млн доларів.

Росіянка Софія Канделакі подала в суд на одноногого американського мільйонера Томаса Хартмана, вимагаючи компенсацію у розмірі 10 млн доларів за те, за він побив її золотим годинником Rolex.

Як повідомила постраждала, яка працює масажисткою в США, побої вона отримала в одному з ресторанів Нью-Йорка, де обідала з подругою.

"Незнайомий чоловік почав до мене чіплятися. Я не звертала на нього уваги, але він продовжував переслідувати мене. Він був агресивно налаштований, його сексуальна енергія буквально вивергалася на мене. Він жбурнув в мене грошима, я кинула їх назад. Чоловік почав бити мене", - розповіла вона.

Софія стверджує, що її кривдник був дуже п'яний, хапав її за волосся і завдавав ударів. Масивний годинник залишив на обличчі дівчини рану завдовжки більше 15 сантиметрів.

Варто зазначити, що за побиття Канделакі ще в лютому суд засудив Хартмана до 60 діб позбавлення волі, однак зараз росіянка вирішила зажадати компенсації після того, як дізналася, що в 2004 році її кривдник відсудив у поліцейського колосальну компенсацію за те, що при спробі арешту той збив його на автомобілі.

Розмір компенсації, за різними даними, становить від 15 до 19,6 млн доларів. В результаті ДТП Хартман позбувся ноги. Саме після цього інциденту простий будівельник став мільйонером.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація