Озброєних клоунів обдурили під час пограбування ювелірного салону

Озброєних клоунів обдурили під час пограбування ювелірного салону

Ілюстрація

В США грабіжники, перведягнені клоунами, замість коштовностей вкрали муляжі та засвітилися перед відеокамерою.

В американському місті Денвер, озброєні злочинці, перевдягнені клоунами, пограбували великий ювелірний магазин Sonny's Rocks. Але замість діамантів, золота і платини вони забрали з собою біжутерію.

Двоє зловмисників увірвалися в магазин вранці 24 серпня і, наставивши пістолети на трьох співробітників Sonny's Rocks і двох відвідувачів, зажадали від власника магазину відкрити вітрину з коштовностями.

Грабіжники спустошили стенди з ювелірними виробами, поклали вкрадене до мішків для сміття і втікли. Їх дії записала камера відеоспостереження.

Однак непрофесійним клоунам не пощастило - в їх руках виявилися не коштовності, а біжутерія. Sonny's Rocks, як і більшість ювелірних магазинів, ще кілька років тому припинив виставляти у вітринах справжні діаманти, золото і платину.

"Їх обличчя були вкриті товстим шаром білої фарби, а губи - чорною. В одного з них була темна перука, в іншого - світла. Вони погрожували прострелити мені голову", - розповів власник.

"Моєю головною турботою було те, щоб вони не скалічили моїх співробітників і клієнтів, я їм казав: забирайте, що завгодно", - зізнався він, додавши: "Все, що ці клоуни вкрали, нічого не варто".

Нагадаємо, що у Сибіру жінка в костюмі смерті пограбувала пенсіонера.

Читайте також:

У Парижі здійснено найнестандартніше пограбування ювелірного магазину

Невідомі в масках пограбували ювелірний магазин на 300 тисяч

Роберт Паттінсон панічно боїться клоунів

Австрійський суд виніс вирок грабіжнику в масці Обами

Повʼязані теми:

Наступна публікація