П'яним москвичам заборонять вигулювати собак

У столиці Росії заборонять вигулювати собак у нетверезому стані. Також не можна буде виводити на прогулянку більше двох собак одночасно і без намордника.

Столичною владою складено законопроект, що описує умови утримання, вигулу і умертвіння домашніх собак та котів.

Проект передбачає розділення всіх кішок і собак на приватних і державних. До приватних будуть ставитися ті, у яких є господарі. Власників домашніх тварин зобов'яжуть забезпечити вихованцям нормальне харчування, умови проживання, можливість справляти природні потреби і отримувати ветеринарну допомогу.

При цьому вигулювати собак вагою більше 15 кілограмів і собак, включених до переліку небезпечних порід, можна буде тільки тверезим дорослим москвичам (старше 14 років). Також не можна буде виводити на прогулянку більше двох собак одночасно і без намордника. Вигул собак на території шкіл, лікарень, поліклінік і дитячих садів планується заборонити. Власники тварин повинні будуть прибирати за ними відходи.

Крім того, для того, щоб у під'їздах, підвалах і на горищах проживали собаки і кішки, буде потрібна згода всіх мешканців.

Присипляти тварин можна буде тільки на підставі невиліковної хвороби, виникнення небезпечної агресії, сказу, а також при досягненні похилого віку, якщо старість супроводжується розладом функцій організму.

Коли саме планується розглянути цей закон, поки невідомо. Тим часом, в кінці серпня в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що в квартирах соціального найму заборонять тримати більше двох собак або кішок за винятком потомства тварин, що не досягло тримісячного віку. Порушення цього правила пропонується карати штрафом від 4 до 5 тисяч рублів.

Читайте також:

Вперше в історії України нагрудним знаком МВС нагородили собаку

Дволапий собака став сержантом американської армії

Іспанці з'ясували, чому собаки кусаються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: