П'яним москвичам заборонять вигулювати собак

П'яним москвичам заборонять вигулювати собак

П'яним москвичам заборонять вигулювати собак

У столиці Росії заборонять вигулювати собак у нетверезому стані. Також не можна буде виводити на прогулянку більше двох собак одночасно і без намордника.

Столичною владою складено законопроект, що описує умови утримання, вигулу і умертвіння домашніх собак та котів.

Проект передбачає розділення всіх кішок і собак на приватних і державних. До приватних будуть ставитися ті, у яких є господарі. Власників домашніх тварин зобов'яжуть забезпечити вихованцям нормальне харчування, умови проживання, можливість справляти природні потреби і отримувати ветеринарну допомогу.

При цьому вигулювати собак вагою більше 15 кілограмів і собак, включених до переліку небезпечних порід, можна буде тільки тверезим дорослим москвичам (старше 14 років). Також не можна буде виводити на прогулянку більше двох собак одночасно і без намордника. Вигул собак на території шкіл, лікарень, поліклінік і дитячих садів планується заборонити. Власники тварин повинні будуть прибирати за ними відходи.

Крім того, для того, щоб у під'їздах, підвалах і на горищах проживали собаки і кішки, буде потрібна згода всіх мешканців.

Присипляти тварин можна буде тільки на підставі невиліковної хвороби, виникнення небезпечної агресії, сказу, а також при досягненні похилого віку, якщо старість супроводжується розладом функцій організму.

Коли саме планується розглянути цей закон, поки невідомо. Тим часом, в кінці серпня в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що в квартирах соціального найму заборонять тримати більше двох собак або кішок за винятком потомства тварин, що не досягло тримісячного віку. Порушення цього правила пропонується карати штрафом від 4 до 5 тисяч рублів.

Читайте також:

Вперше в історії України нагрудним знаком МВС нагородили собаку

Дволапий собака став сержантом американської армії

Іспанці з'ясували, чому собаки кусаються

Повʼязані теми:

Наступна публікація