Перший комікс про Супермена продали за рекордні 3,25 млн доларів

Перший комікс про Супермена продали за рекордні 3,25 млн доларів

Фото: Luxurylaunches

Саме цей комікс поклав початок історій про супергероїв, які є величезною частиною нашої культури.

Перший комікс про Супермена придбали на онлайн-аукціоні за рекордну суму - $ 3,25 мільйона. Рідкісний випуск Action Comics №1, який був створений в 1938 році і продавався по десять центів, став найдорожчим в світі.

Про це повідомляє BBC.

Комікс розповідає про походження Супермена, про те, як він прибув з іншої планети на Землю і став Кларком Кентом. Вважається, що саме Action Comics №1 поклав початок мальованим історіям про супергероїв. У світі існує всього близько ста копій випуску. Проданий лот роками "зберігався в стосі кіно і журналів 1930-х" і на ньому практично не позначилися сліди часу, уточнюють співробітники платформи ComicConnect.

За словами організатора торгів Вінсента Зурзоло, в 1938 році були віддруковані сотні тисяч копій випуску, однак лише деякі екземпляри вціліли. Відзначають, що лот придбав анонімний покупець. Раніше ще одну копію випуску продали на eBay за $ 3,2 мільйона.

"Цей 83-річний комікс, що перебуває в майже первозданному стані, поклав початок історій про супергероїв, які є величезною частиною нашої культури. Якби не цей випуск і не поява Супермена, комікси, ймовірно, вимерли б багато десятиліть тому", - впевнений Вінсент Зурзоло.

Фото: Luxurylaunches

Нагадаємо, що Китайський інвестор придбав картину Пікассо за 20 мільйонів доларів і хоче перетворити її в NFT. Загальний обсяг продажів невзаємозамінних токенів тільки за останній місяць перевищив 220 мільйонів доларів. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація