Первісні чоловіки прикрашали свої пеніси пірсингом і татушками

Дата публікації
Перегляди
6446
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Первісні чоловіки прикрашали свої пеніси пірсингом і татушками

Первісне фалічне мистецтво / Фото: Компьюлента

Науковці з’ясували, що пірсинг і татуювання на генітлаях чоловіків зародилися ще в часи палеоліту.

Первісні європейські чоловіки покривали свої геніталії шрамами, татуюваннями, пірсингом - ймовірно, в ритуальних або соціальних цілях, вважають науковці.

Хав'єр Ангуло з Університету Хетафе (Іспанія) і його колеги схиляються до того, що їм вдалося виявити свідоцтва найперших операцій на чоловічому статевому органі. Вони відносяться до палеоліту.

Маніпуляції з різними частинами тіла донині служать способом самовираження. "Шрами, написи на шкірі - все це додає значення тілу. Найбільшою популярністю завжди користувалися обличчя і ділянки навколо отворів", - пояснив фахівець.

Читайте: Хірурги визначили нормальні розміри пенісу

Дослідники вивчили фалічні зображення, вік яких від 11 до 38 тис. років. Оскільки палеолітичне мистецтво відрізнялося натуралістичністю, є сенс вважати, що художник зображував те, що бачив.

За словами істориків, доісторичні мумії підтверджують популярність татуювань та інших прикрас.

На першому місці - геометричний орнамент (трикутники, кола). Деякі фігури збігаються з тими, які можна бачити на стінах палеолітичних печер в тих же регіонах.

Ймовірно, за словами вчених, ці символи займали велике місце в уяві людей того часу. Варіантів пояснення може бути безліч: знак приналежності до певного роду чи племені; шаманський код, який дозволяв не загубитися в світі духів тощо.

З іншого боку, існує ймовірність, що чоловікам просто подобалося, як виглядали ці фігурки, відзначають фахівці.

Особливо сильно мода на фалічні прикраси поширювалася в мадленську культуру у Франції та Іспанії близько 12 тис. років тому.

Науковці відзначають, що тоді ж відбувся перехід до більш натуралістичного розуміння сексуальної краси у порівнянні з граветською культурою, в якій було прийнято гіпертрофувати статеві ознаки ("палеолітичні Венери").

Читайте також:

У ранковому шоу чоловічі геніталії показали на весь екран (фото)

З'явилась можливість вибирати статевого партнера за аналізом ДНК

Через рідкісне захворювання у жінки відросла ампутована нога

Моногамні креветки вночі вбивають потенційних коханців-конкурентів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6446
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація