Підводні човни Росії масово вбивають кашалотів у Великобританії

За останні тижні на берег викинуло шість мертвих ссавців.

Підводна діяльність, яку Росія веде біля берегів Великобританії і Північної Атлантики, може бути винною у підвищеній трагічній загибелі кашалотів. Про це повідомляє DailyStar.

Екологи повідомляють, що штучні звукові хвилі випромінюються підводними човнами, заглушують шум, який випромінюють морські ссавці. Це викликає серйозні травми у дельфінів, китів і кашалотів, а іноді смерть.

"Активні гідроакустичні системи проводять інтенсивні звукові хвилі. Деякі системи працюють на більш ніж 235 децибел, які поширюються на сотні миль океану", - повідомляють у раді оборони США.

Звинувачення висунуті саме Москві через те, що останнім часом зросла активність з боку РФ у використанні найсучасніших підводних човнів.

Як відомо, протягом останніх тижнів померло 6 кашалотів, їх виявили на берегах Норфолк на Сході Англії.

Кашалоти - найбільші з зубатих китів, які коли-небудь жили на землі, їх маса близько 50 тонн. Як правило, ссавці живуть біля західного узбережжя Норвегії, але кашалоти стали дезорієнтуватия через підводну військову діяльность.

"Це значні смерті, які відіб'ються на всьому роді кашалотів. Немає жодних сумнівів, що саме ця діяльність травмує і вбиває китів і дельфінів", - повідомив доктор Саймон Інграм, викладач морського середовища в Плімутському університеті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Японія відновила полювання на китів. В полюванні, яке триватиме до березня 2016 року, Японія планує вбити понад 300 китів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: