Росіянин змінив стать, щоб уникнути великого боргу за аліменти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік також змінив паспорт.

Мешканець російського міста Курськ заборгував 800 тис. рублів (312 тис. грн) за аліменти. Щоб не сплачувати кошти, він змінив стать і паспорт.

Про це пише "Интерфакс".

У Курську вичислили мешканця, який не сплачував аліменти на утримання дитини і заборгував близько 800 тисяч рублів (312 тис. грн).Судові пристави надсилали чоловікові повістки, однак той на них не реагував. Також виявилося, що він за місцем реєстрації не проживав. Його оголосили у розшук, й згодом було визначено, що чоловік проживає у Московській області.

Пристав, що прийшов за адресою, де повинен був знаходитися цей чоловік, зустрів там жінку, дуже схожу на боржника з Курська.

"Як з’ясувалося, у квартирі перебувала не родичка боржника, а сам боржник", - йдеться в повідомленні регіонального управління ФССП.

Так, щоб ухилитися від сплати боргу, чоловік змінив стать та паспорт. Пристави  попередили боржника про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухилення від виконання рішення суду.

Нагадаємо, в Астрахані судові пристави оголосили розшук боржника і знайшли його у могилі, де він вдавав з себе мертвого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції