Секс у спеку може бути смертельно небезпечним

Секс у спеку може бути смертельно небезпечним

Повністю забувати про секс навіть в 40-градусну спеку не слід

Під час літньої спеки лікарі радять займатися сексом або вночі, або під прохолодним душем. Чоловіків застерігають від прийому "Віагри" та вживання алкоголю, а жінкам радять бути активнішими.

Аномальна спека серйозно впливає на інтимні стосунки. Експерти-сексопатологи попереджають, що перенавантажувати організм не варто, оскільки це може підірвати серце. Однак і повністю відмовлятися від сексу не треба.

За словами медиків, чоловікам у спеку більш важко, ніж жінкам, і у них "частіше не вистачає сил довести процес до логічного завершення".

"Джентльменський набір - міцний алкоголь, тютюн, кава, сигарети або чарівні пігулки типу віагри - пряма дорога до "колапсу" в ліжку", - застерігають медики.

Так, навіть при комфортній, кімнатній температурі +20 градусів, в момент оргазму частота серцевих скорочень часом доходить до 200 ударів на хвилину, артеріальний тиск підскакує до 230/130 міліметрів ртутного стовпа при нормі 120 на 80. А коли температура повітря зашкалює за +35 градусів, передбачити наслідки украй важко.

Особливо лікарі радять в цей час не приймати препарати, що підвищують чоловічу потенцію, оскільки вони змушують кров циркулювати у кілька разів швидше й укупі з іншими "стимуляторами" просто підривають серце.

"Візьмете і помрете! І це не жарти", - звернувся один з експертів до чоловіків.

Втім, повністю забувати про секс навіть в 40-градусну спеку не слід. Чоловікові треба завжди пам'ятати, що для жінки інтимні стосунки - це не стільки розвага, скільки гостра фізіологічна потреба, яка кардинально впливає на ендокринну, нервову та інші системи організму.

Чоловікам "за 40" фахівці радять займатися сексом лише під покривом ночі, коли спека спадає, або під прохолодним душем. А жінкам - активніше домінувати, берегти своїх чоловіків, особливо якщо вони набагато старше них.

При цьому інтимні стосунки в аномальну спеку смертельно небезпечні як для чоловіків, так і для жінок, які перенесли стенокардію, гіпертонію, інфаркт або інсульт.

Читайте також:

Кожна друга жінка займається сексом в одязі

Топ-10 чоловічих фраз, з яких бісяться жінки

Молода жінка померла під час сексу з вібратором

Земля нагрілася до рекордної температури

Повʼязані теми:

Наступна публікація