Вчені: кожна друга жінка займається сексом в одязі

Дослідження вчених показали, що 48% жінок під час заняття коханням воліють лишити на собі хоча б один предмет гардеробу, у той час як чоловіки з цим категорично не погоджуються.

Вяені дослідили, що майже половина жінок вважають за краще залишатися в одязі під час сексу.

Згідно з проведеними опитуваннями, залишити на собі хоча б один предмет гардероба воліють близько 48% жінок. У 54% опитаних ця перевага пов'язана з низькою самооцінкою і бажанням приховати недоліки своєї фігури.

Чоловіки ж зазвичай ставляться до подібної ідеї негативно. Ствердну відповідь на запитання, чи воліють вони, щоб партнер залишив на собі під час занять коханням хоча б один предмет одягу, дали тільки 36%.

При цьому в якості варіанту, що вони готові залишити на дівчині, більшість обрали - ню. Тим часом більшість жінок заявили, що вважають за краще бюстгальтер.

Результати досліджень також показали, що 61% жінок вважають за краще займатися коханням при вимкненому світлі, у той час, як згодних з ними чоловіків - лише 37%.

Відзначимо, що згідно з дослідженням сексуальних пристрастей, проведеним раніше Болонським університетом, найбільш збуджуючим предметом було визнане взуття.

Майже 12% опитаних збуджує білизна, 9% - верхній одяг. Крім того, дослідження виявило деякі вражаючі об'єкти пристрасті. Наприклад, 150 осіб обожнюють слухові апарати. Найменше голосів набрали стетоскопи, наручний годинник, браслети, пелюшки і катетери.

Читайте також:

М'ясо сприяє швидшій статевій зрілості дівчат

Жіноча пам’ять краща за чоловічу

Учені довели: люди позіхають, бо хочуть сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: