Стюардеси стали зірками Інтернету: вони навчають безпеці під музику Lady Gaga

Стюардеси стали зірками Інтернету: вони навчають безпеці під музику Lady Gaga

Стюардеси стали зірками Інтернету: вони навчають безпеці під музику Lady Gaga

Задум так сподобався клієнтам авіакомпанії, що керівництво вирішило ввести подібні танці і на інших рейсах.

Філіппінська авіакомпанія Cebu Pacific Airlines вирішила по-новому розповісти про правила техніки безпеки під час польоту.

Тепер стюардеси показують, як застібати ремінь або використовувати кисневу маску в танці під музику - починається вистава під запальну пісню Just Dance популярної співачки Lady Gaga. Відеоролик з однієї з таких презентацій тут же зробив дівчат зірками Мережі.

Танцювальний супровід до звичайнісінької інструкції - це спосіб продемонструвати свої таланти й розважити пасажирів, заявив віце-президент компанії.

За його словами, задум так сподобався клієнтам авіакомпанії, що керівництво вирішило ввести подібні танці і на інших рейсах. Поки ж танцюючих стюардес можна побачити тільки на рейсах, що літають з Маніли - столиці Філіппін - у Бутуан, повідомляє CNN.

Втім, незважаючи на запальні танці філіппінські стюардеси поки що не потрапили в десятку найстильніших і красивих бортпровідниць світу. Топ-10 склав інтернет-портал Skyscanner.com.

Несподіваним чином на перше місце потрапили стюардеси катарської авіакомпанії Qatar Airways, які одягнені дуже скромно і суворо, що, втім, не заважає їм виглядати привабливо. На другому місці опинилися співробітниці Air France, за якими розташувалися їхні колеги з British Airways.

Ледь не дотягли до трійки лідерів бортпровідниці іспанської Iberia і італійської Alitalia, що зайняли четверте і п'яте місця відповідно. За ними слідують стюардеси скандинавської авіакомпанії SAS.

Також в десятку кращих потрапили дівчата, що працюють в американській компанії Delta. Вони потрапили на сьомий щабель рейтингу і обігнали таким чином бортпровідниць російського "Аерофлоту", що розташувалися на восьмому місці.

Замикають десятку найстильніших і красивих стюардес світу працівниці індійської авіакомпанії Jet Airways (9-е місце) і німецькі бортпровідниці з Lufthansa (10-е місце).

Читайте також:

Еротичний календар "Аерофлоту" викликав скандал в Австралії

Німці випустили календар із рентгенівських знімків оголених моделей

Стюардеси збанкрутілої авіакомпанії знялися для секс-календаря

Повʼязані теми:

Наступна публікація