Дискотека 80-х стала фінальним акордом для пари Олега Скрипки та Олени Шоптенко

Олена Шоптенко та Олег Скрипка вилетіли після дискотеки 80-х. У шоу "Зірка+Зірка" залишилося 12 пар.

Олена Шоптенко та Олег Скрипка
Минулого у понеділок, 4 жовтня, ефіру вокального шоу 1+1 "Зірка+Зірка" учасники виконували хіти 80-х. Для Олени Шоптенко та Олега Скрипки дискотека 80-х стала фінальним концертом. Пара набрала найменшу кількість балів і змушена була покинути шоу.

"Пісня про зайців", заради якої Альона одягла рожеві заячі вушка і прикріпила до шортиків хвостик, не врятувала пару навіть у такому оригінальному виконанні.

"Моя спортивна натура не дає мені розслабитися, якщо мова йде про змагання. Якщо я вже взялася, то намагаюся працювати так, щоб усе було ідеально. Але, мабуть, спів - це не зовсім моє заняття. У будь-якому випадку, ні про що не шкодую. Раніше я не співала навіть у караоке, тепер знаю, як це робиться. Можливо, мій досвід стане мені у пригоді у майбутньому", - прокоментувала свій виліт Альона.

Номери зіркових пар не залишили байдужим нікого, адже зі сцени лунали такі улюблені багатьма пісні, як "Дуня-Дуняша", "Рашен герл", "Малинівка", "Коли мене ти покличеш", "Пісня про зайців", "Гей, ви там, нагорі", "Я те, що треба", "Я п'ю до дна" та інші. Після кожного виступу у залі гриміли овації, а журі сипали парам компліменти.

Журі найбільш відзначило виступу пар Берсенєва-Каменських, Писанка-Гришко та Харчишин-Будіна. Останніх не відразу впізнали не лише глядачі у залі - самі Валера й Ольга зізналися, що вперше приміряли на себе образ хард-рокерів.

"Бачити себе з нафарбованими очима - дуже дивне відчуття. У мене це вперше", - зізнався перед виступом Харчишин.

"А мені дуже подобається мій ірокез! Дівчата-стилісти постаралися на славу. Вони так довго чаклували над моєю шевелюрою, майже дві години!" - Додала Будіна.

Не тільки Ольга Будіна у цей вечір могла похвалитися підвищеною увагою перукарів до свого волосся. Новий імідж приміряла і Руслана Писанка. На перший погляд, її зачіска зафіксована величезною кількістю лаку. Насправді ж основу зачіски склала картонна конструкція, вміло захована у волоссі Руслани.

"А як же, у мене сьогодні такий образ, треба відповідати! У мене ще й вії фіолетові! Ось, подивіться..." - хвалилася Писанка роботою стилістів колегам по шоу.

Найменше уваги, напевно, дісталося партнеру Руслани Володимиру Гришку. Образ оперного співака, який репетирував у себе вдома, складався всього лише із сіточки на голові.

А ось квартет "ВІА Гра" - Сергій Астахов шокували усіх не екстравагантними зачісками, а чимось більш приземленим. За лаштунками дівчата з'явилися з "немовлятами" на руках. І доки оточуючі міркували, коли ж сексапільне тріо встигло народити, причому одночасно, Єва, Надя та Альбіна відкрили "дитячу" таємницю: роль новонароджених діток "грали" згортки з тканини, вміло скручені реквізиторами шоу "Зірка+Зірка".

Відео та фото з ефірів шоу "Зірка+Зірка" дивіться на офіційному сайті проекту zirka.1plus1.ua

Читайте також:

Даша Астаф’єва: я постійно плачу, бо я жива людина

Наталя Могилевська: з учасниками проекту "Зірка+Зірка" почуваюся вихователькою

Олег Скрипка: шоу "Зірка+Зірка" створене, аби збити з артиста корону

Даша Астаф'єва та Ігор Вєрнік цілуються у всіх на очах

Повʼязані теми:

Наступна публікація