У Бразилії влаштували масовий процес розлучення для малозабезпечених

У Бразилії влаштували масовий процес розлучення для малозабезпечених

Малозабезпечені подружжя в Бразилії отримали шанс розлучитись безкоштовно.

У бразильському місті Арапутанга в штаті Мату-Гросу влаштували безкоштовний шлюборозлучний процес для 70 пар з невисокими прибутками.

Право взяти участь в незвичайному юридичному сеансі отримали тільки сім'ї з доходом нижче тисячі реалів, тобто близько 630 доларів. При цьому кожен з подружжя повинен бути згоден на розірвання шлюбу та при цьому не мати майнових чи фінансових претензій.

Сеанс розлучень суддя Жоржі Алешандри Мартінс провів у суботу, 6 серпня. На думку судді, шлюборозлучна акція допомогла жителям Арапутангі не тільки нарешті безкоштовно оформити всі необхідні документи, а й отримати юридичну консультацію. Так, наприклад, за словами Мартінса, небагато мешканців Бразилії знають, що в 2010 році в силу вступила конституційна поправка, яка дозволяє оформити розлучення вже на наступний день після весілля, тоді як раніше це було заборонено.

Суддя зазначив, що в штаті Мату-Гросу зафіксовано безліч випадків, коли подружжя вже давно не живуть разом, проте як і раніше числяться одруженими, оскільки у них немає ні коштів, ні часу на те, щоб залагоджувати шлюборозлучні справи.

"Я кілька років намагався розлучитися з дружиною, але потім плюнув і кинув цю затію", - розповів фермер, який до 6 серпня жив окремо від дружини вже багато років. Тепер, як заявив новоспечений холостяк, він нарешті отримав свободу, щоб одружитися на своїй нинішній подрузі.

У Бразилії неодноразово обговорювалося питання спрощення процедури шлюборозлучного процесу. Так, до вступу в силу нової поправки, що дозволяє оформити розлучення швидко, бразильцям потрібно було прожити окремо один від одного щонайменше рік.

Читайте також:

Дженніфер Лопес розлучилася з чоловіком через відсутність романтики

Борису Березовському розлучення з дружиною обійшлося рекордно дорого

Британка вкрила татуюванням 85% тіла на честь розлучення

Повʼязані теми:

Наступна публікація