У чеському музеї відкрили виставку захисник масок

У чеському музеї відкрили виставку захисник масок

Маски стали символом пандемії коронавірусу. 

У чеському національному музеї відкрилась виставка засобів захисту, що стали вже символом пандемії коронавірусу. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок. 

Маски на будь-який смак: дизайнерські та саморобні. Приміром, є маска з детальною схемою руху празького транспорту, яку власноруч намалював 15-ти річний підліток з аутизмом. Одну з масок жінка виготовила з сорочки, яку її чоловік одягав багато років тому на їхнє весілля. 

Національний музей заохочує чехів приносити маски і поповнювати пандемічну колекцію. Обов’язковий масковий режим у Чехії ввели 19 березня і лише цього тижня маски дозволили зняти.

У чеському національному музеї відкрилась виставка масок, що стали вже символом пандемії

У чеському національному музеї відкрилась виставка масок, що стали вже символом пандемії

Як повідомлялося, Чехія пом’якшує карантин, від 11 травня в країні не тільки поновлюються міжнародні пасажирські перевезення, а й відкриваються кордони для в’їзду заробітчан із країн, які не входять до складу Євросоюзу. Сезонні робітники при в'їзді до Чехію будуть зобов'язані пред'являти поліцейським, які здійснюють в період чинного в республіці режиму надзвичайної ситуації охорону національних кордонів, довідки про негативні результати аналізів на коронавірус, а також дозвіл на сезонні роботи у сільському господарстві або на роботу в сфері охорони здоров’я. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація