У Примор'ї з лабораторії втекла тигриця

У Примор'ї з лабораторії втекла тигриця

У Примор'ї з лабораторії втекла тигриця / Фото: bestsafari.org

Екологи Примор'я мобілізувалися на пошуки амурської тигриці, яка втекла з лабораторії зоологічного центру.

Тигриця втекла з зоологічної лабораторії Російської академії наук в Приморському краї. Рятувальники попереджають жителів довколишніх сіл Гайворон і Соснівка про небезпеку зустрічі із звіром.

Дворічна тигриця втекла з клітки, власноруч зламавши лапою двері. Та відшукати буде її не важко, адже на шиї звіра знаходиться радіомаяк. Фахівці вже налагодили навігаційне устаткування, яке повинне вловити сигнал. "На полювання" в село Гайворон виїхала бригада інспекції "Тигр".

Зазначимо, що наприкінці весни ця ж самка вже задавила в Хабаровському краї кілька собак. Свою кличку гігантська кішка отримала за назвою села Розкіш, біля якого її спіймали. Тварину помістили в розплідник для експерименту по розмноженню амурських тигрів в неволі і збільшення популяції рідкісних тварин.

Нагадаємо, що вчора з Київського зоопарку також втекли 7 бабаків, 8 дикобразів і лисиця. Деяких тварин вдалося спіймати. А ось рідкісний журавель при втечі з зоопарку, не зміг злетіти і впав у вольєр з вовками. Один з хижаків накинувся на птицю, і перегриз їй грудну клітку.

Читайте також:

З Київського зоопарку втекли тварини

У Київському зоопарку журавля під час втечі загризли вовки

За тиграми стежитимуть за домогою супутників

В Ялтинському зоопарку народилося трійко уссурійських тигренят

У Примор'ї шукають тигрицю, яка втекла з лабораторії

У Примор'ї шукають тигрицю, яка втекла з лабораторії

Повʼязані теми:

Наступна публікація