В Ялтинському зоопарку народилося трійко уссурійських тигренят

Народження одразу трьох тигренят – велика подія для зоосвіту. У природі залишилося лише близько 300 уссурійських тигрів.

В Ялтинському зоопарку "Казка" у уссурійських (амурських) тигрів Амури і Бенгала сьогодні народилася трійня. Народження одразу трьох тигренят – велика подія для зоосвіту, адже у неволі ці кішки розмножуються не дуже охоче.

"Примітно, що народилися три дівчинки. Це – рідкість. Годуємо їх спеціальним молоком – сумішшю для великих кішок. У нас, до речі, амурські тигри цього року народжуються вже в четвертий раз. Всього – одинадцять, з них два загинули", – повідомив директор зоопарку Олег Зубков.

З урахуванням дорослих амурських тигрів в ялтинському зоопарку живуть 20 особин.

"У нас просто – клондайк! Ми поставили завдання розвести більш як 25 амурських тигрів, зараз вже 20. Хоча утримання амурського тигра – дуже недешеве задоволення, він з'їдає за день до десяти кілограмів м'яса. Може, і до сорока з'їсти, але потім три-чотири дні нічого не їсть", – сказав Зубков.

У природі залишилося лише близько 300 уссурійських тигрів.

"Чисельність продовжує скорочуватися. Невеличка купка кісток амурських тигрів, яку можна утримати на долоні, коштує три тисяч доларів на ринках Китаю, їх розтирають і використовують для приготування настоянок, а за шкуру амурського тигра на американських ринках дають до п'ятдесяти тисяч доларів. Вони, як і раніше, є об'єктом хижацького браконьєрського промислу. Плюс у природі їсти нічого, і середовище їх проживання скорочується – то пожежі, то ще щось", – відзначив директор "Казки".

Читайте також:

У Бердянському зоопарку народилося троє левенят

У Таїланді шимпанзе вигодовує тигренят

Французька пара пенсіонерів, яка не має власних дітей, удочерила 13-тирічну горилу

Повʼязані теми:

Наступна публікація