У Київському зоопарку помер амурський тигр Іван

20-річний амурський тигр Іван помер від ниркової недостатності, а також від старості, адже такі тигри рідко живуть більше, ніж 18 років.

В останні дні зими в Київському зоопарку помер 20-річний амурський тигр Іван.

Як повідомили у прес-службі Київського зоопарку, тигр був одним із старожилів зоопарку.

Як зазначають фахівці, природна тривалість життя амурських тигрів рідко перевищує 18 років. За інформацією зоопарку, останні п`ять років тигр страждав від ниркової недостатності і болів, пов`язаних з віковою патологією - грижами хребта. За цей час він переніс дві хірургічні операції під загальним наркозом. В молоді роки Іван вважався "еталоном краси" для амурських тигрів і його генетичний матеріал буде використаний для визначення чистокровності амурських тигрів, які не мають родоводу.

У той же час у тигрових вольєрах "Острова звірів" відвідувачів як і раніше чекають тигри Тишка і Амба та їхні діти Рена і Малюк.

Також у прес-службі інформують, що наприкінці лютого в зоопарку вивела потомство сім`я дикобразів, а в кенгуру валлабі народився малюк. Мати відмовилася від нього і його довелося "всиновити" одній із співробітниць зоопарку.

Кенгуру знаходиться під щоденним наглядом ветеринарів.
За словами генерального директора Київського зоопарку Світлани Берзіної, дикобрази і кенгуру - це види тварин, які належать до "проблемних", оскільки погано розмножуються в неволі.

"Те, що в нас дикобрази, кенгуру, червонокнижні журавлі-красавки і багато інших видів тварин щороку дають потомство, це показник високого професійного рівня наших фахівців і хорошого догляду за тваринами", - сказала Берзіна.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в Київському зоопарку помер 20-річний уссурійський білогрудий ведмідь Ося. Фахівці зоопарку повідомили, що в нього була пневмонія.

Читайте також:

У покинутому зоопарку в Сєвєродонецьку гинуть екзотичні тварини

У Рівненському зоопарку народилися троє левенят

У Київському зопарку гинуть тварини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: