У Шотландії жінка народила власну сестру

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Шотландії жінка народила власну сестру

pixabay.com

Жінка стала донором яйцеклітини і сурогатною мамою для своєї рідної мами.

25-річна шотландка виносила дитину для своєї 49-річної матері і її чоловіка, і народила власну сестру.

Про це повідомляє видання Daily Record.

Мати жінки свого часу пройшла стерилізацію, але заморозила свою яйцеклітину, тож коли зустріла нового чоловіка захотіла із ним власних дітей. Вони запропонували доньці стати сурогатною матір'ю і та погодилась, але згодом з'ясувалась, що заморожена у 2014 році яйцеклітина нежиттєздатна, тож окрім сурогатного материнства донька стала ще й донором яйцеклітини.

В результаті пологів, які тривали 41 годину, народилась дівчинка Віллоу "Я народила Віллоу і віддала її одразу матері, без краплі сумніву. Віллоу була народжена за допомогою моєї яйцеклітини і сперми Ендрю, але у неї єдина мати, і це точно не я. Ендрю і моя мама хотіли дитину з того моменту, як вони одружилися, але мама була стерилізована - і вона давно про це шкодувала", - зазначила породілля. 

Родина вирішила, що розкаже дівчинці про історію її народження, коли вона виросте. «Її історія незвичайна, але вона народилася в любові, а це найголовніше», - підкреслила мама дитини.

Тепер у жінки, разом із новонародженою і її сурогатною мамою, четверо дітей. У самої породіллі є трирічна донечка. 

Нагадаємо, у Британії жінка з вродженою вадою, через яку в нею сформувались дві матки, змогла виносити і народити трійню малюків, які синхронно розвивалися в обох органах. 

Наступна публікація