У США встановлять пам'ятник "Роботу-поліцейському"

У США встановлять пам'ятник "Роботу-поліцейському"

Кадр з фільму "Робот-поліцейський"

Оскільки влада міста відмовилася виділяти кошти на встановлення скульптури, збір грошей розпочався у Інтернеті. Наразі вже зібрали 50 тисяч доларів.

Ініціативна група з Детройта, яка домагається дозволу на зведення монументу "Роботу-поліцейському", оголосила у середу, 16 лютого, що для цієї мети зібрано вже 50 тисяч доларів.

Ідея про встановлення пам'ятника популярному кіногерою стала відома ЗМІ близько 10 днів тому. Тоді прес-секретар мер Детройта на запитання в Twitter одного з блогерів про монумент відповів: "Планів по зведенню пам'ятника "Робокоп" немає. Спасибі за пропозицію".

Незабаром інтернет-користувачі активним обговоренням цього питання підняли тему в топ. Зокрема в середу запит "RoboCop" перебував у десятці найпопулярніших в пошуковику Yahoo!.

Некомерційна організація Imagination Station вирішила підтримати ідею створення монумента "герою" Детройта та організувала фонд, у який 25 тисяч доларів були перераховані приватними особами, ще така ж сума - анонімними інвесторами.

Наразі активісти роблять спроби переконати міську владу, яка як і раніше скептично налаштована, що дана ідея варта втілення у життя.

Нагадаємо, події фільму Пола Верховена 1987 року розгортаються у майбутньому саме у Детройті. За сюжетом картини, злочинність у місті вийшла з-під контролю. Головний герой стрічки, поліцейський зі стажем Олександр Мерфі гине під час сутички з однієї з банд. Корпорація OCP створює з останків Мерфі і металевих запчастин практично непереможного кіборга і відправляє його на вулиці розбиратися з кримінальними елементами.

Читайте також:

З автошоу в Детройті викрали BMW за 100 тисяч доларів

Складено рейтинг людей з неймовірними здібностями

У Нью-Йорку поліція затримала "Супермена" та "Бетмена"

Повʼязані теми:

Наступна публікація