В Австрії мисливець за покемонами знайшов сад з марихуаною

Звинувачення у вирощуванні нарковмісних культур пред'явлені 50-річному батькові господаря будинку.

Австрійський мисливець за покемонами у пошуках нового віртуального монстра виявив цілий сад з марихуаною.

Про це повідомляє The Local.

Молодик відчув підозрілий сильний запах біля однієї з теплиць в австрійській комуні Вайберн на півночі країни і повідомив в поліцію, яка й затримала власників земельної ділянки.

Звинувачення у вирощуванні нарковмісних культур пред'явлені 50-річному батькові господаря будинку, біля якого висаджені кущі.

Дізнатися, як українці можуть встановити гру та які правила у вірусної програми, можна з інфографіки ТСН.ua.

Pokemon Go

За останні дні гра Pokemon Go отримала вірусну популярність.

Розробники Pokemon Go попереджають, що необхідно виконувати завдання так, щоб не піддавати себе ризику, проте соціальні мережі повні історіями про людей, які встигли за минулий вікенд врізатися в стовп, впасти на нерівному місці і навіть втратити роботу через пристрасті до нової гри.

Деякі гравці в Pokemon GO так зосереджуються на ігровому процесі, що перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи те, що трапилося, лікарям, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Покемони, заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

ВідеоУ Росії гра Pokemon Go стала приводом для арешту відомого відеоблогера

Залиште свій коментар

Наступна публікація