В Інтернеті з'явився конструктор промов Путіна

Дата публікації
Перегляди
2866
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Інтернеті з'явився конструктор промов Путіна

Звернення Путіна до росіян в грудні 2009 року / Фото: AFP

Журнал Esquire виклав на своєму сайті "конструктор промов Путіна": прем'єр РФ вимовляє зібраний користувачем текст.

Журнал Esquire запустив на своєму сайті веб-додаток "Путін, що говорить" за допомогою якого можна скласти власну версію промови прем'єр-міністра Росії.

Додаток являє собою нарізку фрагментів з виступу Володимира Путіна (вочевидь, з бесіди із росіянами 4 грудня 2008 року і 3 грудня 2009 року).

Окремі слова і фрази, які вимовив прем'єр-міністр, можна сконструювати у власну промову. Результатом роботи сервісу є відеоролик, на якому Путін вимовляє зібраний користувачем текст.

Крім загальновживаних слів "конструктор" надає можливість вставити до промови Путіна такі фрази, як "золоті зуби", "мазати чорною фарбою", "не дочекаєтесь", "з мінімальними адміністративними витратами", а також слова "Сталін", "бог", "репресії", "Ламборджині", "криза".

Видання стверджує, що "сайт журналу Esquire - це єдине місце, де прем'єр-міністр Володимир Путін каже саме те, що від нього хочуть почути співгромадяни".

У більшості випадків через неправильне інтонування і відсутність у додатку слів у потрібних відмінках віртуальна промова Путіна виглядає і звучить не цілком достовірно, проте із запропонованого набору можна скласти безліч узгоджених речень.

Читайте також:

Російський прем'єр проговорив наживо 4 години і побив власний рекорд

Путін відкинув пропозицію піти з політики: "Не дождетесь!"

В Парижі "порушили сон Путіна" скривавленими матрьошками

Новорічний мультфільм про Путіна і Мєдвєдєва шокував світ (ВІДЕО)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2866
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація