Путін відкинув пропозицію піти з політики: "Не дождетесь!"

На пропозицію росіянина піти відпочити російський прем'єр прямо заявив - "Не дочекаєтеся!".

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не планує йти з політики, а тим, хто бажає зайняти його місце, радить краще думати про власний розвиток.

"Не дочекаєтеся!" - так прозвучала його відповідь на відібране заздалегідь і задане у прямому ефірі питання про те, чи не хочеться Володимиру Путіну залишити політику і відпочити.

Під час "прямої лінії" з Путіним мешканець Краснодару, який задав це питання, запропонував себе на місце глави російського уряду.

Путін залишати свою посаду відмовився, але додав, що "якщо є бажання попрацювати, це ми вивчимо окремо і запропонуємо, у тому числі і вам, гідне місце для реалізації свого потенціалу".

Як повідомлялося, 3 грудня Володимир Путін у восьмий раз проводить спілкування з росіянами у прямому ефірі. Цього разу його виступ розпочався з відповіді на запитання про терористичну загрозу, яку ще раз підтвердив підрив "Невського експреса".

Путін закликав росіян бути пильними, діяти на упередження і "ламати хребет тероризму". Після цього російський прем'єр перейшов до фінансових питань, зокрема, висловив упевненість, що пік економічної кризи в Росії вже пройдено.

Читайте також:

Путін почав розмову з росіянами із заклику "ламати хребет тероризму"

У Росії журналістів поділили на "прем'єрських" і "президентських"

Путін: ми з Мєдвєдєвим однієї крові

Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: