Вчені назвали безпечний для стосунків термін розлуки подружжя

Сексологи знають про "синдром дев'ятого дня".

Чоловіки більш схильні вступати у позашлюбні зв'язки на дев'ятий день розлуки з дружиною.

Про це розповів професор Сорбонни Олександр Полеєв.

"Сексологи знають про "синдром дев'ятого дня". Ви живете разом, спите з чоловіком в одному ліжку. Але коли довго нікого поруч немає, тілесний контакт відсутній — у чоловіка настає паніка", — пояснив Полеев.

Як зазначає сексолог, для вирішення цієї проблеми чоловіки найчастіше вступають в інтимний зв'язок з колишніми партнерками.

Дослідження показали, що шлюбну клятву вірності, за словами Полеєва, порушують у середньому 74 відсотки чоловіків і 33% жінок.

Нагадаємо, що раніше вчені з'ясували, коли настає ідеальний час для чоловіків, щоб займатися сексом. Дослідник Стівен Джей Винтерз з університету Луїсвілля розробив діаграму, на якій показав коливання рівня вироблення тестостерону у чоловіків протягом дня.

Так, найвищий рівень вироблення тестостерону припадає на час між 4 і 8 годин ранку, досягаючи піку в 7 ранку. Це пояснює явище ранкової ерекції. Крім того, сексологи вважають, що це найкращий час, щоб насолодитися швидким сексом.

Плюси і мінуси сексу для здоров’я українців

Секс необхідний для здоров’я серця. Це гарна профілактика інсульту та серцевих захворювань. Дослідження свідчать, що у чоловіків які мають сексуальні стосунки 4 рази на тиждень, імовірність розвитку інфарктів знижується майже вдвічі. Не завжди секс на користь. Акт кохання може заважати перемогам, впевнені професійні спортсмени.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: