Учені шокували кількістю загиблих дітей, яких не годували грудьми

За результатами Всесвітньої організації охорони здоров'я, грудне годування значно знижує ризик раптової смерті немовлят більше ніж на третину.

Великобританія стала однією з країн із найнижчим показником годування грудьми немовлят, стало відомо з результатів Всесвітньої організації охорони здоров'я.

В рік помирає понад 800 тисяч немовлят у всьому світі. Цієї кількості можна було б уникнути, якби жінки годували грудьми немовлят, повідомляє Mirror.

"Великобританія має один з найнижчих рівнів грудного вигодовування порівняно з іншими країнами, - ми стурбовані тим, що все може бути набагато гірше", - заявив професор Рассел Вайнер з Королівського коледжу педіатрії та дитячого здоров'я.

Ще однією важливою проблемою є смертність від раку молочних залоз. Лікарі відзначають, щороку від цієї хвороби помирають 20 тисяч жінок.

Вчені провели 28 оглядів та досліджень і дійшли висновку, що грудне годування має значний вплив на здоров'я і тривалість життя мам та дітей.

Як показують дослідження, в країнах із високим рівнем прибутку, грудне годування значно знижує ризик раптової смерті немовлят більше ніж на третину. Що стосується країн з низьким рівнем прибутку, через нестачу коштів на штучне харчування жінки змушені економити та годувати дітей грудним молоко. Вчені вважають, що це є основним показником.

Крім того, лікарі відзначають, що грудне годування впливає на інтелект і розвиток дитини, а також захищає її від ожиріння та діабету в подальшому житті. Для мам грудне годування зменшує ризик раку молочної залози і раку яєчників.

У Великобританії менше ніж 1% немовлят годували грудьми до свого першого дня народження. В Ірландії цей показник склав 2%, а в Данії 3%.

"Існує поширена помилка, що грудне молоко можна замінити штучними продуктами харчування, не маючи при цьому поганих наслідків", - заявив дослідник і професор Федерального університету Пелотас в Бразилії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: