Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

2018-го року "1+1 медіа" запустила процес оновлення бренду роботодавця, у рамках якого розпочато масштабний проект "Люди ідей".

Він розказує щирі історії про найголовнішу цінність компанії – її співробітників-чарівників. Про тих, хто генерує приголомшливі ідеї, вкладає у кожен проект величезну частинку себе та безмежно закоханий у те, що робить.

На корпоративному сайті media.1plus1.ua група розповідатиме про професії своїх співробітників, говоритиме про правила їхнього життя і про те, що для них означає бути в команді "1+1 медіа". Список учасників проекту формуватиметься рандомно. Щомісяця на внутрішньому порталі групи буде проводитись голосування за дві найцікавіші історії. Фото переможців, стилізоване під проект, побачить весь Київ на одному з білбордів біля головного офісу "1+1 медіа". За рік компанія розкаже історії сто двадцяти співробітників.

"Ми віримо в людей настільки, наскільки вони вірять у свої ідеї. Ми цінуємо, поважаємо та любимо нашу величезну команду, а також пишаємось, що тут працюють справді кращі з кращих. Тому вважаємо, що про наших людей ідей повинні знати всі, адже вони надихають, мотивують і змінюють уявлення про себе та світ. Сподіваємось, що ці щирі інтерв'ю підбадьорять колег і надихнуть на нові починання, а проект "Люди ідей" допоможе відкрити нові горизонти як для кожного, так і для компанії", − коментує Олександр Ткаченко, генеральний директор "1+1 медіа".

Стежити за новинами проекту в соціальних мережах можна за хештегом #людиідей.

Перші десять історій людей ідей вже опубліковані. Познайомитися з провідником у майбутні професії, тою, що відкриває світи, зірковою феєю, перевізником новин, господарем затишку, підкорювачкою цифр та іншими співробітниками-чарівниками можна на сайті "1+1 медіа" у розділі проекту.

Протягом 2018 року одночасно з проектом "Люди ідей" група реалізує серію внутрішніх ініціатив, які обов’язково покращать життя співробітників у компанії та допоможуть кожному досягнути своїх найамбітніших цілей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції