15-річні українки мріють про збільшення грудей заради пошуку нареченого

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
15-річні українки мріють про збільшення грудей заради пошуку нареченого

Українки вже з юного віку мріють про збільшення грудей / Фото: daypic.ru

Українські дівчата хочуть збільшити груди, бо так роблять Кемерон Діаз, Ума Турман, Вікторія Бекхем.

Лікарі запевняють, що дівчаткам можна збільшувати груди з 15-16 років, щоб вони не відчували себе ізгоями.

"Психологічно 16-річній дівчині дуже важко, коли у подружок 3-4 розмір, а вона боїться піти з ними на пляж. Соромиться протилежної статі. В таких випадках, я вважаю, груди можна збільшувати з 15-16 років. Повірте, дівчинка такого віку вже усвідомлено йде на операцію, бо відчуває себе ізгоєм", - пояснює перший віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів Василь Пінчук, пише "Газета Киевская".

Киянка Даша Венгереш себе ізгоєм не вважає. Ніяких вроджених дефектів у Даші немає. Тим не менше вона твердо вирішила потрапити на стіл до пластичного хірурга.

"Виправляти щось у зовнішності - особиста справа кожного. Не всі хочуть зі своїми вадами прожити все життя. Я от хочу збільшити груди. По-перше, так роблять багато зірок, ті ж Кемерон Діаз, Ума Турман, Вікторія Бекхем. По-друге, великі груди подобаються хлопцям, а на мене ще чекають пошуки нареченого", - упевнено говорить Даша.

10-класницю не лякають ні батьки, ні дорожнеча імплантів. Болі вона теж не боїться.

"Думаю, мама і тато не підтримають мене. Але я буду наполягати на своєму і сама зароблю
гроші. В цьому році мені виповнюється 16 років - зможу піти працювати. До 18 років сберу потрібну суму і зроблю операцію", - впевнена школярка.

Найчастіше українці незадоволені своїм обличчям, грудьми і зайвими кілограмами. За даними Пінчука, зона № 1 для коригування - саме обличчя в цілому.

"Ніс, вуха, губи, пластика повік, підтяжки. На другому місці груди. Тут попит на збільшення, підтяжку, зменшення і відновлення після онкології. На третьому - ліпосакція (видалення жиру). В основному з живота і стегон, а також з шиї, підборіддя і рук", - повідомив Пінчук.

Крім того, в Україні вже популярна і пластика інтимних зон. Жінки, частіше за все, зменшують
малі статеві губи, чоловіки роблять вазектомію, обрізання.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація