"Мрія" залишиться українською."Антонов" розкрив деталі резонансної угоди з Китаєм

Права інтелектуальної власності відносно Ан−225 Китаю не перейдуть.

Державне підприємство "Антонов" не передає Китаю права утримувача Сертифікату типу повітряного судна Ан−225 "Мрія", у тому числі права інтелектуальної власності відносно Ан−225.

Про це повідомили у прес-службі "Антонов".

Угода, підписана ДП з китайською компанією Aerospace Industry Corporation of China (AICC) щодо співробітництва за програмою Ан−225, є своєрідною "дорожньою мапою", яка підтверджує взаємну зацікавленість сторін у взаємодії з метою подальшого розвитку програми.

Зокрема йдеться про підготовку пропозицій щодо розробки контракту, за якими на "Антонов" буде виконано добудову та модернізацію другого екземпляру Ан−225 "Мрія". Замовником цього літака виступає AICC. Таким чином ДП виконує одне з основних завдань авіабудівного підприємства – побудову та постачання літака замовнику.

В подальшому планується розробити контракт на створення спільного серійного виробництва модернізованого літака у Китаї за ліцензією "Антонов", в якому буде задіяний не тільки "Антонов", а й інші підприємства авіаційної галузі України.

"При цьому права утримувача Сертифікату типу повітряного судна Ан−225 "Мрія", у тому числі права інтелектуальної власності відносно Ан−225, якими володіє ДП "Антонов", не будуть передаватися китайській стороні", - зауважили в прес-службі.

Нагадаємо, раніше китайські ЗМІ розповсюдили інформацію про нібито продаж української "Мрії" Китаю. "Китайська компанія China airspace і українське держпідприємство "Антонов" підписали договір про співпрацю. Згідно з угодою, до Китаю переходить право власності на гігантський літак-транспортер Ан-225, включаючи використання креслень і специфікацій літака", - повідомляли китайські ЗМІ.

Також зазначалося, що після підписання договору з українською компанією Китай отримав доступ до унікальних технологій у галузі авіабудування.

45

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: