Апарат Вищого антикорупційного суду очолить правозахисник

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Богдан Крикливенко є засновником ГО "Український інститут з прав людини" та екс-керівником секретаріату омбудсмена.

Комісія з питань Вищого корпусу державної служби в системі правосуддя обрала керівника апарату Вищого антикорупційного суду.

Про це повідомили у прес-службі громадської організації "Центр протидії корупції".

За результатами конкурсу, правозахисник Богдан Крикливенко набрав 18,6 бала. Другим кандидатом, який дійшов до етапу співбесіди, стала Наталія Тимощук, яка за результатами конкурсу набрала 13,3 бала.

Загалом у конкурсі на керівника апарату брали участь 13 осіб.

Як зазначається, призначити на посаду керівника апарату ВАС, який відповідатиме за документообіг у суді, захист інформації, запобігання витоку матеріалів, невтручання в розподіл справ та незалежність інших працівників суду, має голова Державної судової адміністрації України за погодженням із головою Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, Богдан Крикливенко – правозахисник, засновник ГО "Український інститут з прав людини", раніше очолював Секретаріат уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

2 серпня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається встановлення організаційної складової створення Антикорупційного суду. Перед тим, 12 липня, Верховна Рада внесла зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням Закону України "Про Вищий антикорупційний суд". Також було підтримано поправки в закон про підзвітність апеляцій по корупційних справах, на ухваленні наполягали в Міжнародному валютному фонді.

11 квітня президент Петро Порошенко призначив 38 суддів Вищого антикорупційного суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції