АРМА обрало управителя для "труби Медведчука": подробиці

АРМА обрало управителя для "труби Медведчука": подробиці

Фото: Транснефть

Учасників було лише двоє.

Тендерний комітет АРМА обрав переможця конкурсу з відбору управителя для частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" - АТ "Укртранснафта".

Про це повідомили в агентстві з розшуку та управлінням активами.

Всього у конкурсі взяло участь двоє учасників, конкуренція на ринку обмежена. За висновками комітету, переможець повністю відповідав усім критеріям відбору та запропонував найбільш вигідні економічні умови.

Крім того, щодо його конкурента – ТОВ "Прикарпатзахідтранс" - Вищий антикорупційний суд України наклав заборону на користування та розпорядження активом.

Так, гарантований платіж до Державного бюджету був трохи більший у АТ "Укртранснафта" -1,1 млн грн, водночас у конкурента - 1 млн грн. Також, за даними комітету, АТ "Укртранснафта" має більшу матеріально-технічну базу та кількість кваліфікованих фахівців.  

Наступний етап конкурсу передбачає оцінку активів та укладення договору про управління між АРМА та переможцем. Зважаючи на стратегічне значення активу, Агентство докладе максимум зусиль для якнайшвидшого виконання вказаних процедур.

"Слід зазначити, що успішна передача нафтопродуктопроводу в управління одній з найбільших компаній на відповідному ринку була б неможливою без продуктивної взаємодії АРМА з Кабінетом Міністрів України, СБУ, НАБУ та САП", - додали в агентстві.

Нагадаємо, 26 лютого Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого про стан виконання рішень РНБО, зокрема "трубу Медведчука".

У 2018 році ділянки нафтотрубопроводів "Самара - Західний напрямок" і "Грозний - Армавір - Трудова", що проходять територією України, були виведені з державної власності та передані в комерційне користування структурам, афільованим з Віктором Медведчуком. 19 лютого РНБО ухвалило рішення про санкції щодо Медведчука і його дружини Оксани Марченко, а також інших пов'язаних з ним осіб. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація