Аваков озвучив рекордну статистику щодо виданих біометричних паспортів

Попит на документи із наближенням безвізу значно зріс. 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков похизувався рекордною статистикою щодо виданих українцям біометричних закордонних паспортів.

Про це повідомляє прес-служба міністерства внутрішніх справ.

"Кожного дня видається 20,5-21 тисяча паспортів. Це абсолютні рекорди", – повідомив глава МВС.

За його словами, попит на біометричні закордонні паспорти з наближенням ведення в дію безвізу значно зріс і перевищує очікуваний обсяг у 1,5-2 рази.

Також найближчим часом намагатимуться вдвічі збільшити потужності з друку паспортів.

Окремо глава МВС звернувся до українців з проханням не створювати надмірний ажіотаж навколо видачі закордонпаспортів.

"Вони будуть видаватися і до 11 червня, і після 11 червня, і будуть такі ж якісні", – наголосив Аваков і закликав громадян користуватися електронними чергами і всіма електронними сервісами міграційної служби і центрів надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, міграційна служба розповіла про шахрайства під час отримання біометричних паспортівДержавна міграційна служба розповіла про розповсюджене шахрайство з електронною чергою під час отримання біометричного паспорта. Про це йдеться у повідомленні на їхньому сайті.

Щоб не стати жертвою шахраїв, у міграційній службі радять не користуватися послугами сторонніх осіб під час запису в чергу для нового виду закордонного паспорту.

У ДМС розповіли, що щодня виявляються і блокуються десятки спроб автоматизованого отримання місць у черзі для подальшого перепродажу. Якщо виявляють, що людина отримала місце в черзі шляхом перепроджау, її місце анулюється. 

Раніше президент Петро Порошенко повідомляв, що кожного дня українцям видають 19-20 тис. біометричних пааспортів.

ВідеоЧи вплине безвіз на ціни відпочинку на курортах

Залиште свій коментар