Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков вважає, що 90% системи МВС ще потрібно реформувати

Міністр повідомив про здобутки його відомства.

Рівень довіри до нової поліції за рік проведення реформи зріс з 7% до 44%. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі із головою митно-прикордонної служби США Робертом Гілом Керліковське.

Водночас Аваков зауважив, що реформування здійснене на дуже невелику частину.

"За рік інтенсивної роботи, що ми проводимо, ми підняли рівень довіри до поліції з 7% до 44%. Попереду лише церква, Збройні Сили і наша Національна гвардія. У нас дуже цікавий ефект. У моєму розумінні, ми дуже мало зробили. За особистими відчуттями, ми змінили систему на відсотків 7-10 максимум. Проте, ми бачимо реакцію людей: вони дуже хочуть цього, вони вірять", - зазначив очільник міністерства.

За словами Арсена Авакова, на сьогодні у співпраці із США реалізовується велика програма з реформування Міністерства внутрішніх справ. Першими у цих публічних реформах є реформа поліцейського блоку, як опори суспільства, прикордонної служби та системи безпеки.

Арсен Аваков відзначив, що у співпраці із США наразі реалізовується близько 24 програм, серед яких спеціальна програма підготовки "КОРД", програма підтримки бригади легкої піхоти Національної гвардії України, у рамках якої вже відбулися спільні навчання гвардійців та морської піхоти США, а також програма реформування прикордонної служби.

Напередодні Аваков повідомляв, що МВС планує нові проекти найближчим часом, а невдовзі відбудеться запуск патрульної поліції в Маріуполі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції