Батьки за Пробне ЗНО протягом року, а не раз на рік Новини компаній

Батьки за Пробне ЗНО протягом року, а не раз на рік

12-13 вересня 45 тис. українських старшокласників об'єдналися в масштабному проєкті "Пробне ЗНО. Онлайн-марафон".

Навчальний рік тільки-но розпочався, а багато шкіл знову перейшли на дистанційне навчання. Українські міста у помаранчевій та червоній зонах, а попереду важливий рік для старшокласників. Батьки збентежені та максимально зацікавлені у можливостях для дітей. Підготовка і постійна перевірка досягнень — це саме те, що призводить до найвищих результатів. "Пробне ЗНО. Онлайн-марафон" від Освітньої компанії "ЯвКурсі" став таким інструментом. Особливо після того, як компанія встановила світовий рекорд з проведення "Пробного ЗНО. Онлайн".

У вересні 2020 року команда "ЯвКурсі" запустила всеукраїнський проект "Пробне ЗНО.Онлайн-марафон", що складається із серії симуляцій реального ЗНО. Приєднатися може кожен учень України абсолютно безкоштовно.

Перший етап тестування відбувся 12-13 вересня - участь взяли понад 45 тис. старшокласників. Це ще раз доводить, що онлайн-освіта може бути доступною і недержавною, коли об'єднується така кількість небайдужих батьків, вчителів та дітей.

Проект Освітньої компанії "ЯвКурсі" підтримало також багато партнерів. Серед них - Міжнародний інститут інновацій, який надав учасникам Марафону 600 грантів у розмірі 80% вартості річної підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Фактично, це забезпечення найкращих умов для майбутнього вступу учнів у топові виші.

Другий етап марафону відбудеться вже 19 та 20 вересня. Цього разу на учасників чекають математика і хімія. Реєстація залишається безкоштовно та відкритою аж до самого марафону. Крім того, і батьки й учні із зацікавленістю задають питання, та повертаються до матеріалів марафону вже після проведення. Так, наприклад, лише тестовий зошит з Української мови завантажили більше 117 тисяч разів (!).

Розіграш грантів від Міжнародного інституту інновацій чекає і на нових учасників.

Це лише початок спільного Марафону батьків, учнів та команди проєкту. На учасників очікує серія етапів пробного ЗНО. Онлайн-марафону протягом усього навчального року. І кожен може не лише повністю ознайомитись з процедурою ЗНО і перевірити себе, але й розібрати усі завдання на відео-розборах та онлайн з кращими викладачами України.

Не втрачайте унікальну можливість для своїх дітей! 

Реєструйтеся http://bit.ly/zno-marafon-now

Для довідки

Міжнародна освітня компанія "ЯвКурсі" - представник Міжнародної організації зі стандартизованих екзаменів і кар’єрного коучінгу IUECB та організатор Всеукраїнського форуму батьків старшокласників, в якому щорічно бере участь понад 17 тысяч сімей старшокласників. Загалом щорічно у соціальних ініціативах освітньої компанії бере участь близько 90 000 старшокласників та їхніх батьків з усієї України, а минулого року був зафіксований світовий рекорд, адже у Пробному.ЗНО онлайн від "ЯвКурсі" взяли участь 467 тысяч школярів та абітурієнтів.

Наступна публікація