Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білорусь готова ввести своїх миротворців на Донбас

Пропонують це заради врегулювання ситуації на Сході України.

Заради врегулювання ситуації на Сході України Білорусь готова відправити туди своїх миротворців, заявив в інтерв'ю газеті "Известия" міністр закордонних справ Володимир Макей.

"Білорусь зберігає неупереджену і чесну щодо всіх учасників конфлікту позицію. Ми не женемося за якимись лаврами. Але цей конфлікт в нашому регіоні, у нашій родині, у прямому сенсі. Тому додатковим способом допомоги сторонам конфлікту може стати введення на Донбас миротворців. Зокрема і білоруських", - заявив він.

Та додав, що президент Лукашенко неодноразово відкрито рекомендував розширити формат переговорів та навіть підключити до нього насамперед Сполучені Штати.

Також Макей наголосив, що "альтернативи мирному врегулюванню кризи на сході України немає".

"Цієї позиції Білорусь послідовно дотримується від самого початку конфлікту", - додав він.

Нагадаємо, спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що аби вирішити конфлікт на Донбасі, потрібно працювати з Росією. На його думку, Москва повинна погодитися припинити конфлікт. 

ВідеоРосія змінила свою позицію щодо миротворців на Донбасі після зустрічі з Куртом Волкером

Після зустрічі з представником Сполучених Штатів у Дубаї представник Кремля Владислав Сурков заявив буквально таке: нинішній пакет американських пропозицій виглядає "придатним для реалізації". За словами Суркова, є детальний план розгортання миротворчої місії, прив'язаний до реалізації політичних пунктів Мінських угод.

Росія змінила свою позицію щодо миротворців на Донбасі після зустрічі з Куртом Волкером

Залиште свій коментар

Вибір редакції