У Сирії  коаліція на чолі з США завдала авіаудар по силах Асада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Удар було завдано у відповідь на "неспровоковану атаку" на штаб-квартиру Сил демократичної Сирії.

Міжнародна антитерористична коаліція на чолі з США завдала авіаудар по силах сирійських урядових військ.

Про це йдеться в заяві Центрального командування ВС США.

Зазначається, що авіаудар було завдано у відповідь на "неспровоковану атаку" на штаб-квартиру Сил демократичної Сирії (SDF).

У командуванні додали, що службовці коаліції перебували разом з партнерами із SDF тоді, коли були атаковані за 8 кілометрів на схід від узгодженої деконфліктної лінії на річці Євфрат.

У заяві також наголошено, що коаліція буде сфокусована на місії з боротьби з "ІД" в долині річки Євфрат і "наполягає на своєму праві оборонних дій".

Нагадаємо, урядові війська вщент розбомбили кілька житлових будинків у Сирії. Загинуло щонайменше 47 людей. Життя ще 30 обірвалося днем раніше під час попереднього авіаудару. Правозахисники оприлюднили відео з інших передмість Дамаска, які обстрілюють урядові війська. ООН закликає сторони припинити насилля та дозволити доправити у зону конфлікту гуманітарну допомогу й вивезти важко-поранених.

ВідеоУ Сирії урядові війська вщент розбомбили кілька житлових будинків

Внаслідок кривавого авіаобстрілу постраждали будинки на сході міста Гута, яке контролюють повстанці. Загинуло щонайменше 47 людей. Життя ще 30 обірвалося днем раніше під час попереднього авіаудару. Правозахисники оприлюднили шокуюче відео з інших передмість Дамаска, які обстрілюють урядові війська. Усе розгромлено вщент.

У Сирії урядові війська вщент розбомбили кілька житлових будинків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції