Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бочковський не працюватиме головою ДСНС - Аваков

У МВС переконані, що Чечоткін справляється з посадою.

Поновлений судом на посаді голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський на цій посаді працювати не буде.

Про це заявив на брифінгу глава МВС Арсен Аваков, пише УП.

За даними міністра, не має доказів, що Бочковський вийшов на роботу. Його обвинувачують за кримінальними статтями, які несумісні з державною посадою.

"Той рівень звинувачень, який йому висувається, несумісний з можливістю для нього перебувати на державній посаді такого рівня. А те, що він, використовуючи особливості судочинства, поки що перехідного, і особливості законодавства, намагається поновитися на посаді, показує рівень чиновника в минулому", - сказав Аваков.

За його словами, Держслужбою з надзвичайних ситуацій "успішно керує гідна  людина –  генерал Чечоткін".

"І керуватиме надалі, поки не буде іншого рішення Кабміну. Наскільки я знаю, Кабмін не планує ніяк реагувати на проміжне рішення суду", - каже глава МВС.

Нагадаємо, 25 березня 2015 року на засіданні уряду у прямому ефірі затримали керівника Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. 26 квітня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва скасував звільнення Бочковського з посади голови ДСНС.

ВідеоКолишній керівник ДСНС вже планує вийти на роботу після поновлення на посаді

Сергій Бочковський, якого вчора суд поновив на посаді, вже сьогодні планує бути на роботі з дев'ятої ранку. Про це повідомив його адвокат. Три роки тому просто під час засідання уряду до зали зайшли правоохоронці і одягли на Бочковського кайданки. За даними МВС, нині його звинувачують за трьома статтями, серед яких - отримання хабаря. Суди тривають.

Колишній керівник ДСНС вже планує вийти на роботу після поновлення на посаді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції