БЮТ пропонує захистити ЗМІ від перевірок на час виборів

Опозиція боїться можливих зловживань з боку контролюючих органів.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко і депутати Олена Кондратюк, Віктор Уколов та Степан Курпіль (усі від фракції БЮТ-Батьківщина) пропонують парламенту рекомендувати Державній податковій службі скасувати графіки перевірок засобів масової інформації на період передвиборної кампанії з виборів Ради 28 жовтня 2012 року.

Про це йдеться в проекті постанови № 9311, зареєстрованому в Раді 19 жовтня.

У документі також пропонується доручити Кабінету Міністрів вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами ЗМІ на період кампанії.

Крім цього, пропонується рекомендувати Національній раді з телебачення і радіомовлення також скасувати графіки перевірок телерадіоорганізацій.

Проект постанови спрямований на усунення правових, адміністративних та організаційних перешкод у висвітленні парламентської виборчої кампанії, а також на запобігання можливих зловживань з боку контролюючих органів у ході перевірок ЗМІ.

Нагадаємо, 23 вересня Рада відмовилася прийняти законопроект № 7282, яким пропонувалося заборонити перевірки ЗМІ будь-якої форми власності в період передвиборної агітації на парламентських, президентських і місцевих виборах органами або посадовими особами, уповноваженими здійснювати державний контроль.

Читайте також:

Комуністи з регіоналами не захотіли захистити ЗМІ від перевірок під час виборів

Депутати дали добро на заміну паперових паспортів

Депутати полегшили життя ЗМІ на період виборів

Литвин образився на міністрів і відмовився від "години питань до уряду"

Рада збільшила штраф за розбовкування держтаємниці у 10 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: