Мешканці Луганщини і Донеччини зможуть вільно бігати до Росії

Луганську і Донецьку області оголосили прикордонними, тому для їх мешканців спростили процедуру перетину кордону з Росією.

Жителі Луганської і Донецької областей зможуть перетинати кордон з Росією за спрощеною процедурою.

Як повідомив заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Репицький, відповідна міжурядова угода була підписана в ході українсько-російського міжрегіонального економічного форуму.

За словами Репицького, згідно з угодою, прикордонними тепер вважаються повністю території Луганської, Донецької областей і російських Ростовської, Воронезької та Бєлгородської областей.

Тепер, наприклад, жителі Луганська зможуть потрапити в Ростовську область через місцеві пункти пропуску в Можаевке-Герасимівка (Станично-Луганський район), а не долати десятки кілометрів до міжнародного пункту пропуску.

"Друге, спрощений перехід - паспорт з луганською пропискою, перехід на російську сторону, і вже не по території Тарасівського району ти можеш вирішувати свої проблеми, а на території всієї Ростовської області, оскільки вся область вважається прикордонною", - пояснив Репицький.

При цьому, якщо раніше місцевий пункт пропуску припускав перетин кордону тільки в пішому порядку, то тепер "це можна робити і в пішому порядку, і на велосипеді, і на конях, і на автомобілі, на тракторі". Головне - дотримання правил декларування автомобільних засобів.

Також введено ряд спрощень для провезення і пронесення ручної поклажі.

"Надалі будемо вирішувати питання в рамках єврорегіону про прикордонну торгівлю, по зняттю, в кінці-то кінців, заборон на пронесення і провезення ряду продуктів, які викликані у зв'язку з епідемією африканської чуми", - додав Анатолій Репицький.

Нагадаємо, на минулому тижні Донецька область стала офіційним членом Єврорегіону "Донбас", куди увішли також Луганська та Ростовська області.

Читайте також:

Донецька область приєдналася до Ростовської

Мер Луганська назвав Львів важким містом через мораль і терпимість

На Донеччині знайшли озеро із рідким склом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: