Через кредитну аферу сина депутата кияни можуть опинитися на вулиці

За словами мешканців, депутатові плювати на всіх і він нічого робити не буде.

Шістдесят родин з Києва купили квартири і роками змушені доводити, що вона їхня. Спритна компанія-забудовник примудрилася і продати житло, і одночасно  закласти його у банк.

Читайте також Аферисти переписали на себе квартиру поки чоловік їздив провідати матір

У будинку на Ірпінській 69-Б усі сусіди одне одного знають і товаришують. Сваритися через побутові дрібниці людям ніколи: 7 років тому вони вклалися у новобудову і отримали великий спільний клопіт, йдеться у сюжеті ТСН.

У 2005 році компанія "Екобуд" розпочала продавати ще не зведені квартири. Люди вносили одразу по 100% вартості.

Згодом з'ясувалося, що 2008-го року уже продані помешкання "Екобуд" заклав у банк "Київ" і взяв під них кредит, який тут-таки припинив повертати.

Цю приголомшливу новину мешканці дізналися зовсім  випадково і тепер живуть в очікуванні, чи не забере банк їхні помешкання.

Засновник "Екобуду" - Юрій Сербін. З президента компанії він став народним депутатом, залишивши на будівельному господарстві свого сина.

Власниця квартири Галина Сидоренко розповідає: "Він говорить, що він депутат і йому плювати на всіх. Ідіть і бийтеся з банком лобами, а він нічого робити не буде".

У банку "Київ" людські проблеми розуміють, але кредит - 80 мільйонів гривень і майже 4 млн. доларів втрачати не збирається.

Сербін-син, який нібито і брав кредит, телефоном повідомив ТСН, що в компанії більше не працює. Сербін-батько запевнив, що переймається проблемою і навіть хоче зустрітися з керівництвом банку, але за сина не відповідає.

Ошукані громадяни засипали зверненнями усі владні структури. Розібратися із забудовником просив і банк, але правоохоронні органи наразі мовчать. Тим часом колишній засновник  "Екобуду" знову балотується  в депутати.

ВідеоКупити квартиру і роками доводити, що вона ваша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: