Черги на західному кордоні України значно скоротилися – МВС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На українсько-угорському кордоні вони вже повністю відсутні.

Черги на західному кордоні України, які були пов’язані із величезним потоком українців після свят на роботу та навчання до ЄС, значно скоротилися.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ на своїй сторінці у Facebook.

"На західних ділянках кордону учора та сьогодні вранці були значні затори. Це пов'язано з тим, що українці після свят повертаються на роботу та навчання до країн ЄС та неполадками, що склалися з базою даних Прикордонної поліції Угорщини. Наразі на усій ділянці українсько-угорського кордону роботу відновлено. Черги відсутні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на польському кордоні черги також також значно скоротилися. Найбільше автомобілів чекає на проходження кордону на пунктах пропуску "Устилуг" та "Рава-Руська", а найменше – на "Угринові".

До уваги подорожуючих, які прямують до західного кордону‼️ На західних ділянках кордону учора та сьогодні вранці були...

Опубліковано МВС України Вівторок, 7 травня 2019 р.

Нагадаємо, від 6 травня у всіх пунктах пропуску на західному кордоні України, особливо з Польщею, утворилися черги по кілька сотень автівок.

ВідеоНа кордоні з Польщею черги меншають

На пункті пропуску Шегині на виїзд очікує сімдесят авто, це у рази менше аніж на вихідні. На кількох пунктах пропуску черга ще зберігається. Лише пункт пропуску Смільниця порожній. Такі скупчення авто на кордоні, через те, що українці масово після великодніх свят повертаються на роботу та навчання до Європи.  

На кордоні з Польщею черги меншають

Залиште свій коментар

Вибір редакції