Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сотні машин стоять у чергах на кордоні з Польщею

Свята закінчилися і люди їдуть з України.

У всіх пунктах пропуску на кордоні з Польщею у черзі стоять по кілька сотень автівок. Подробиці дізнавалася кореспондент ТСН Марічка Кужик.

На пункті пропуску Шегині черга розтягнулася на кілька кілометрів. Більше 300 машин очікують на в'їзд до Польщі.

"Десять з половиною годин стояли тут в лісі, дуже велика черга. Люди вертаються зі свят", - розповідає водій Геннадій Фурман

Зазначається, що  такі черги через те, що українці після великодніх свят повертаються на роботу або ж навчання до Польщі.

"Всі пункти пропуску на польському кордоні зараз завантажені. На Краківці близько 400 автомобілів, Смільниця близько 200 автомобілів. Черги прогнозовані тому на пікові дні запланували збільшену кількість прикордонних нарядів", - розповідає начальник прес-служби  Мостиського прикордонного загону Іван Галкін.

На піших переходах теж людно. Лише за годину пропускають близько трьохсот людей. Прикордонники прогнозують, що черги зникнуть за день-два.

Марічка Кужик, Олександр Бригадир, Львівщина, ТСН, 1+1.

ВідеоПаралізований кордон: після великодніх свят люди масово повертаються до Польщі

У всіх пунктах пропуску по кілька сотень автівок стоять у черзі. Люди після великодніх свят повертаються у Польщу на роботу або ж навчання. Прикордонники кажуть, що такі черги прогнозовані, тому збільшили кількість прикордонних нарядів. Скільки годин доводиться водіям чекати, щоб в'їхати у Польщу - у сюжеті.  

Паралізований кордон: після великодніх свят люди масово повертаються до Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції